סקס עם מאריץ

ליווי ויאיפי , ליווי סקס , נערות יוקרתיות , סיפור ארוטי , סקס

סקס עם מאריץ

היום בבוקר התעוררתי מצליל הודעה חדשה במחשב. מוזר שלא הכרתי את מי ששלח לי את ההודע. פתחתי את ההודעה והבנתי שלא בזבזתי את הזמן שלי אתמול. זה היה המעריץ הראשון של יצירות ארוטיות שלי. הוא כתב שהוא אהב את הסיפור סקס שלי והציעה להיפגש.  אף פעם לא פחדתי לעשות דברים משוגעים, לכן הסכמתי להצעה שלו. הגעתי למקום שסגרנו איתה וראיתי שם בחור צעיר. הוא היה מאוד יפה. גבוהה, שיער שחור, בנוסף היה לו ניצוץ מאוד מושך בעיניים. עשינו סיבוב  בפארק, דיברנו קצת. ואז פתאום הוא הצמיד אותי לעץ, נישק ואמר: "אני רוצה שתכתבי סיפור עינו" 
הכל התהפך בגוף שלי והכוס שלי נרטב בשניה. הסתכלתי לתוך העיניים שלו ואז לקחתי את יד שלו והכנסתי מתחת לחצאית שלי. הוא ישר הבין הכל, שוב פעם נישק אותי ואז הציע לי לנסוע לדירה דיסקרטית. כל כך רציתי אותו שברגע שנכנסתי לדירה אש של תשוקה נדלק בתוכי בעצמה משגעת. העברתי עם היד על המכנסיים והבנתי שהוא כבר מוכן להכל. ירדתי על הברכיים מולו, פתחתי את הרוכסן שלו והוצאתי את הזין. הוא היה ענק ויפה. התחלתי ללקק אותו, העברתי עם הלשון לכל האורך ואז לקחתי את כולו לתוך הפה. הוא תפס את הראש שלי והתחיל לזיין אותי לתוך הפה בכל הכוח. היה לי קשה לנשום, אבל אהבתי כל רגע של זה. 


אני לא לובשת חזייה, לכן השדיים שלי ברכו מהחולצה, הם קפצו עם הקצב של הזיון שלו. כמה דקות אחרי זה, היתה לי הזדמנות לטעום את הזרע שלו. הוא גמר הרבה, כל כך הרבה שלא הצלחתי לבלועה הכל וכמה טיפות התחילו לנזול מהפה שלי. הוא הרים אותי והתחיל להפשיט, נשרתי רק בתחתונים הלבנים שלי. לקחתי את היד שלו ומשכתי לחדר אמביה. שם גם התחתונים שלי עפו למטה. עמדנו מתחת למים חמים התחבקנו והתחלנו להתנשק. הפטמות שלי השתפשפו על הגוף שלו. זה היה טוב, הוא ליטף את הטוסיק שלי ואני הפסקתי להבין איפה אני נמצאת בגלל החרמנת. 
הייתי רטובה כולה, הזין שלו כבר היה מוכן לזיין אותי. הוא סיבב אותי עם הגב אליו וקיפל אותי על הקיר. הזין חדר לתוך הכוס שלי. הוא זיין אותי מאחורה והידיים שלו מחצו את השדיים שלי. נהניתי מכל תדחיפה שלו, הוא הגביר את הקצב ואני התחלתי לצרוח מהנאה. אף פעם לא היה לי סקס כזה טוב. אני לא זוכרת כמה פעמים אני גמרתי באותו הערב, אבל עכשיו אני רטובה ומנסה לכתוב על המפגש האינטימי הזה. 

Tags: