נימפומנית

ליווי , נערות יוקרתיות , סיפור ארוטי , סקס

נימפומנית

הרבה אנשים היו קוראים לי נימפומנית וזה האמת. אני אוהבת סקס ולא רק עם גברים. גם עם נשים וגם עם גברים היה לי הרבה פעמים וזה כבר לא מעניין. היום אני רוצה לספר על סקס בשלישיה גם עם גבר וגם עם בחורה. יש לי ידיד ותיק מאוד, תמיד אהבתי אותו, כידיד כמובן. אנחנו מכירים אחת את שני מילדות. לא מזמן הוא התחתן ואני מכירה מאוד מקרוב את אשתו. תשאלו למה? בוא נגיד שעשיתי איתה סקס במסיבת רווקות. אני לא אשמה בזה, היא התחילה איתי לבד. "מחר אני יהיה נשואה ותמיד רציתי לנסות עם בחורה" – ככה היא אמרה לי. מה יכולתי לעשות? זיינתי אותה כמו שצריך, אפילו זיינתי אותה בתחת.

בערך שני אחי החתונה הוא הגיעה אלי. ראיתי שהוא מתבייש להגיד את מה שהו רצה. אז הוא מצא את האומץ לספר לי שאשתו רוצה סקס בשלישיה. זאת לא הייתה בקשה יותר מידי מוזרה, כי היה לי סקס עם שניהם (כן, הזדיינתי גם איתן). הצעה הזאת עניינה אותי, כי בחיים לא ניסיתי לעשות את זה בשלישיה. הסכמתי וכמה ימים אחרי זה כבר הייתי אצלם למפגש אינטימי. ראיתי שאשתו כבר מוכנה לקפוץ עלי, אבל הוא המשיך למזוג לנו עוד ועוד יין. אני בעצמי כבר הייתי רטובה, אבל לא רציתי להתחיל ראשונה, הייתי אורחת אצלם בבית.

סוף סוף הוא החליט שהגיעה הזמן להתחיל. בלי לחשוב פעמיים הוא התקרב אלי ופשוט הכניס את הזין לתוך הפה. בעבר הוא היה מזיין אותי הרבה בגרון ואני תמיד אהבתי את זה. הפעם זה היה קצת אחרת. בזמן שהוא זיין אותי בגרון אשתי התקרבה אלי מלמטה והתחילה ללקק בין הרגליים. אלוהים, זה היה כל כך מדהים שהרגשתי את עצמי כמעט מאבדת הכרה. בגלל שלא היה לי סקס כבר כמה שבועות והלשון המדהים של אשתו גמרתי חזק ביותר. גמרתי על הפנים שלה, לא רק גמרתי אלה השפרצתי על הפנים שלה. זה לא נגמר שם, כי גם הוא התחיל לגמור על הפנים שלי.

שתי דקות אחרי תחילת הסקס וגבר אני גמרתי, הוא גמר, אני ואשתו מלאים בשפיך. התחלה מעניינת. אבל היא לא אכזבה אותי, היא התקרבה אלי והתחילה ללקק את הזרע מהפנים שלי. ואני ניסיתי ללקק את השפרצה שלי מהפנים שלה. נהנו אחת משניה, מהלשונות שלנו, מנשיקות ואז התחלנו למצוץ את הזין שלו ביחד.

הוא עדיין לא היה מוכן להמשיך וביקש מאיתנו לעשות לו הופעה לסבית. לא הכזבנו אותו לשניה. בהתחלה שיחקתי עם החורים שלה והיא אם שלי. אז נשכבנו בתנוחת 69 והתחלנו ללקק את החורים שלנו. הכנסתי אצבע לתוך התחת שלה והתחלתי לזיין אותה. היא ישר התחילה לגנוח ובעלה גילה שאשתו אוהבת גם בתחת. הזין שלו נעמד תוך שניה. ואני המשכתי לפתוח את התחת שלה. הוא מאוד רצה להכניס לה כבר, אבל לא נתתי לו לעשות את זה בינתים כי רציתי להכין אותה כמו שצריך. היא צרחה וביקשה שיזיינו אותה בתחת. הוא היה בשוק ואני שמחתי שהצלחתי להראות לו איזה זונה הי. סוף סוף נתתי לו אישור והזין שלו תוך שניה היה עמוק בתוך התחת שלה. היא צרחה ודרשה שיזיינו אותה חזק יותר ובעלה מיהר לעשות בדיוק את זה. ואני במקביל שיחקתי עם הדגדגן שלה. היא גמרה מספר פעמים לפני שהוא התחיל למלא את התחת שלה בזרע.

Tags: