הנערה שלי

ליווי סקס , שירות ליווי יוקרתי , שירותי ליווי יוקרתיים

הנערה שלי

עברו כבר שבועיים מאז הפעם האחרונה שנפגשנו, התקשורת היחידה בינינו כללה רק הודעות סקסיות ומיילים עם תיאורים מפורטים על מה שנעשה אחד לשניה כשניפגש… אני חיכיתי לתזמון טוב לשלוח לה את ההודעה הבאה:
"ביום חמישי הקרוב, בשעה 23:00".
לאחר מספר שניות שלחתי לה גם את הכתובת אליה היא צריכה להגיע ושם של איש קשר אותו היא צריכה לחפש.
ונילה שלי שלחה לי חזרה הודעה כנועה בה היא אישרה שתבצע כל מה שאגיד לה וכך היה.
באותו יום חמישי אביבי בשעה 23:00 נסעה ונילה לאזור המוסכים של דרום תל אביב, נקשה בדלת פח כבדה, שם פגשה בבחורה שהגישה לה קופסת קרטון ובה רשום: 'ונילה קיסס'.
ונילה לא היססה, פתחה את הקופסה ומצאה בה חצאית מיני קצרצרה מויניל שחור וגופיה מינימליסטית תואמת בעלת מחשוף נדיב שהדגיש את שדיה הנפלאים. בנוסף, תחתון חוטיני מתחרה סגולה וחזיית תחרה סגולה תואמת, שהשתלבה יפה עם גרבי הרשת הורודים והביריות התואמות.
בתחתית הקופסה היה גם פתק ובו נכתב בכתב ידי: 'ונילה שלי, היום תהיה לך הזדמנות להוכיח שאת הזונה שלי. צאי ועמדי בפינת הרחוב, אני כבר אגיע אליך'.
אין מילים לתאר כמה שהיא התרגשה וחששה באותו הרגע, מצד אחד זוהי הזדמנת להוכיח למאסטר שלה שהיא אכן הזונה הפרטית שלו, מצד שני חששות מילאו אותה, שמא המקום מסוכן או שמסתובבים בו אנשים מפוקפקים, אך היא חשבה בליבה שהמאסטר לא ייתן שיקרה לה משהו, בכל זאת, היא מצליחה לעורר אותו ולגרום לו לעונג רב.
בזריזות רבה פשטה את בגדיה במכוניתה והחליפה לסט הזנותי שקניתי לה, אספה את שיערה בקוקו גבוה והתחילה לצעוד אל עבר פינת הרחוב.
השעה הייתה 23:00 בדיוק ולידה נעצרו מספר מכוניות, הנהגים כמובן ניסו להשתמש בשירותיה אך ונילה ענתה כי היא שמורה אך ורק למאסטר שלה.
לאחר כמה רגעים הופעתי בפינת הרחוב, נוהג במכונית השחורה שלי, עצרתי לידה ופתחתי את החלון.
"כמה?" שאלתי בזלזול.
"200" היא ענתה מבויישת.
Embed from Getty Images
סימנתי לה להתקרב אל החלון שלי וכשהיא הייתה קרובה מספיק דחפתי לה שטר של 100 ש"ח אל החזיה ולחשתי לה: "תוכיחי שאת שווה את ה200 ותקבלי אותם, זונה קטנה".
היא עלתה אל הרכב, התיישבה על ריפודי העור הקרירים, החצאית שלה התרוממה מעט וחשפה את תחתוני התחרה הסגולים.
הבטתי בה שוב, מאופרת בגוונים של סגול, איפור כבד ומעושן, קצת גותי וקצת זנותי, הליפסטיק האדום שלה בהק בעוצמה.
"לאן נוסעים, מאסטר שלי?" היא העזה לשאול.
סטרתי לה קלות על הירך בתגובה על החוצפה, "למקום שמתאים לזונות כמוך" עניתי.
לאחר כמה דקות של נסיעה, הגענו אל חוף מבודד, בין הרצליה לתל אביב, החניתי את הרכב במקום שאף אחד לא רואה ויצאתי ממנו.
"צאי החוצה, שרמוטה!" צעקתי וונילה לא היססה לצאת.
הצמדתי אותה ברכושנות אלי, חיבקתי אותה חזק, הגוף לה נצמד אלי בחוזקה, הרגשתי רעד קל עובר בגופה, ספק מהקור של רוחות הים, ספק מפחד, ספק מהריגוש. נשקתי לונילה שלי נשיקה איטית, כאילו אומר לה שהכל בסדר, שהיא יכולה לסמוך עלי, שפתיי נצמדו אל שפתיה הבשרניות, הרגשתי את טעם הליפסטיק שלה על שפתיי, הלשון שלי מצאה את דרכה אל עבר הלשון שלה, חגגנו יחד בתוך פיה, התגעגעתי אליה בזמן האחרון.
בתנועה מהירה אחת, סובבתי אותה כך שהיא פנתה אל עבר מכסה המנוע, כופפתי אותה במהירות והפניתי את התחת שלה אלי.
הפשלתי את התחתונים שלה עד הברכיים והרמתי מעט את החצאית, ירדתי עם ראשי אל בין רגליה כשהיא רוכנת על מכסה המנוע החם והתחלתי לענג אותה.
ליקקתי כל סנטימטר בישבנה, נושך מדי פעם בפלחי העכוז העסיסיים שלה, יד ימין שלי ליטפה את הכוס הורוד שלה, עיסתה בעדינות את הדגדגן שהתחיל להתנפח ולהירטב ויד שמאל הלמה וחבטה בעכוזה כשהיא מלווה כל כמה סטירות בליטוף מרגיע. כשהרגשתי שהלשון שלי צמאה לטעם חדש התחלתי ללקק בין פלחי ישבנה, ירדתי אל עבר החור הקטן של הטוסיק שלה שהריח נפלא כמו תמיד ריח וניל צרפתי מתוק, ליקקתי מסביבו לאט לאט ובעדינות עד שונילה לא יכלה יותר והצמידה את עכוזה אלי כאילו מתחננת שאלקק את החור הצר שלה.
נגעתי בו קלות בלשוני הארוכה והחמה, ליקקתי אותו, מדי פעם חדרתי אליו עם הלשון, זיינתי את ונילה בתחת עם הלשון שלי, חדרתי כמה שרק יכולתי ובמקביל שפשפתי את הכוס שלה וליטפתי לה את הדגדגן בתאווה.
הכוס שלה כבר היה רטוב מאוד כשהוצאתי את הזין שלי החוצה, חיככתי אותו בין שני פלחי ישבנה העסיסיים, נצמד אליה חזק כדי שתרגיש את כל גבריותי המתקשה.
חדרתי אליה בעוצמה ובבת אחת אל הכוס והיא פלטה אנקה חזקה, "אחחחח" היא צעקה "כן מאסטר שלי, תזיין את הזונה הקטנה שלך" היא רצתה עוד ועוד ואני המשכתי, כל חדירה שלי לוותה בסטירה על הטוסיק ובקריאות אל הזונה שלי "שרמוטה קטנה, את אוהבת שמזיינים אותך כמו כלבה?" שאלתי, היא הנהנה עם הראש בהסכמה ואני המשכתי לזיין אותה בכוח.
לאחר כמה דקות של זיון עוצמתי, הרגשתי שאני מגיע לשיא שלי וגם ונילה שכבר הכירה אותי טוב שמה לב וגנחה:"מאסטר שלי, אני כל כך רוצה שתגמור לי על הפנים" היא התחננה. הפכתי אותה על מכסה המנוע, רגליה על שמשת המכונית ופניה מוטים לאחור. הכנסתי את הזין שלי לתוך פיה, דחפתי אותו עמוק ככל שניתן וזיינתי לה את הפה בעוצמה. כשהרגשתי שאני כבר לא יכול יותר והאורגזמה שלי נבנתה והגיעה לשיא הוצאתי את האיבר הנפוח שלי החוצה ופרקתי את מטען הזרע הסמיך והדביק שלי, נוזל הזרע יצא מהזין שלי בעוצמה ומילא את פיה של ונילה.
היא ליקקה את מיץ האהבה שלי בתשוקה, בלעה חלק ממנו בהנאה ומצצה את הטיפות האחרונות, ישר מתוך הזין שלי.
"התגעגעתי אליך מאסטר שלי" אמרה לי מבויישת.
שלפתי מהכיס עוד שטר של מאה ש"ח ודחפתי לה לתחתונים.
"כנסי לאוטו שרמוטה, מהיום, את הזונה היחידה שלי".

Tags: