ספורט וסקס הם בלתי נפרדים

סיפור ארוטי , סקס

ספורט וסקס הם בלתי נפרדים

אשתי התחילה ללעג לי שאני עליתי יותר מידי במשקל וכבר כמעט שמן. היא נתנה לי במתנה מנוי לחדר כושר והתחילה לבדוק כל יום שאני חוזר מאימון עייף ומזיעה. היא קנתה משקולות והציבה תנאי : יש ירידה במשקל – יש סקס. איך? מוטיבציה טובה ביותר אני חייב לציין. הגוף שלי חייב פריקה לתוך גוף נשי. לכן נאלצתי להתאמץ בכל הכוח. כמובן התוצאה הגיעה: שומן מיותר עזב את הגוף, סקס קבוע והחיים קיבלו צבעים חדשים ומצאתי לעצמי תחביבים שלא חשבתי עליהם לפני. אחד מהם היה האבקות.

המרכז הספורט שלנו הוא גדול עם סניפים בכל הארץ, לכן הוא הציעה הרבה חוגים עם מאמנים שונים. נרשמתי לאחד הקבוצות והתכוננתי דרך כאב להפוך לגבר אמיתי. קניתי מדי ספורט מיוחדים והגעתי לאימון. מה שראיתי שם הכניס אותי בשוק, גברים שריריים וענקיים שוברים אחד את השני. כמעט ולא היה מתחילים וגם הם היו עם ניסיון בתחומים אחרים דומים. הבנתי שמרב הפחד הרגליים שלי רועדות. מה שהיה מצחיק יותר, זה שהמאמנת הייתה בחורה רזה עם גוף ספורטיבי. הראש שלי הסתובב, אבל גבר אמיתי לא נכנעים ואני התחלתי להתעמק בתאוריה ותרגילים מעשיים של הספורט הזה. זאת כמובן הייתה רק ההקדמה לסיפור שקרה לי, עכשיו הסיפור עצמו.

המאמנת ראתה את המאמצים שלי והתחילה לתת לי יותר תשומת לב, למזלי בגלל הסקרנות הטבעית הצלחתי לגדול בעיניים שלה. התחלנו להתנהג אחת עם השני כמו חברים אמתיים, צחקנו אחד על השני או הערנו על דברים שונים. כמובן שרוב הערות היו לכיוון שלי.

-"אתה חייב להתאמן יותר חזק אם אתה רוצה תוצאות"

-"תשמעי, אין לי שום סיכוי נגדם"

-"הרמה שלכם היא שונה"

-"זה בדיוק מה שאני אומר, אני חייב אימונים נוספים"

-"זה בטוח, אבל אני לא נותנת שיעורים פרטיים"

-"בבקשה….אני אשלם על הזמן שלך, נמאס לי להפסיד!"

-"טוב, שכנעת אותי, אני ימצא זמן בשבילך"

באותו זמן כאשר ביקשתי אותה עדיין לא היו לי מחשבות אינטימיות לגבי תחת העסיסי שלה וכמובן גם חלקים אחרים של גופה. לפני האימונים הפרטיים לאשתי התחילו ימים האלה שאני ממש לא אוהב. כמובן שאני נשארתי בלי סקס והזין שלי היה מגיב לכל דבר מפתה אפילו קטן ביותר. בדרך כלל המאמנת שלנו החביאה את הגוף המדהים שלה מתחת לחליפת ספורט רגילה, אבל בשביל האימון שלנו היא לבשה את החליפה הצמודה כמו של כולם.

אימון הפרטי שלנו התחיל רגיל – חימום, חזרה על התרגילים הבסיסיים ואז היא הציעה לעבור לאימון מעשי. ואז הבחורה הרזה וממבט ראשון חלשה וקלה הפכה להיות חזקה, בלתי ניתנת לעצירה ומאוד מהירה. כל מה שנשאר לי זה לנסות לשמור על הנשימה שלה ולבצע את התרגיל החניקה שניסינו ללמוד. את האמת האימון הפרטי הזה לא הביא לי הנאה בהתחלה, אבל בהמשך הדברים התחילו להשתנות. התחלתי לתפוס אותה במקומות לא כל כך ראויים כמו שדיים או הכוס שלה. בזמן התרגול של אחד מהתרגילים בטעות תפסתי חזק מידי בין הרגליים שלה, ממש לא תפיסה ספורטיבית בוא נגיד ככה, והזין העומד שלי נצמד אל התחת שלה.

"מה אתה עושה בדיוק?"

"אני לא עשם, אני לא שולט בזה"

"הזין שלך עומד"

"כי נצמדת אלי חזק מידי, היה חם, קיצור….אני רוצה אותך כבר מזמן"

"מה אתה אומר!?"

היא הייתה בשוק מהווידוי שלי, כי ידעה בוודאות שאני נשואי ולא מתכוון להתגרש. את האמת לא היו לי מחשבות מלוכלכות וגם לא התכוונתי למצוא לעצמי מפגשים אינטימיים מהצד. אבל נפלתי קורבן לתשוקה בלתי נשלטת. עמדתי מול המאמנת שלי עם זין עומד שמושך את המבט שלה כמו מגנט. חלק גדול מכל הסיבות שאשתי התאהבה בי זה היכולות שלי במיטה וגודל האיבר שלי. 20 סנטימטר בעובי ממש לא קטן לא יכולים להשאיר אף בחורה רגועה. כמובן שגם המאמנת שלי לא הייתה יכולה להוריד את המבט שלה.

"לא תצטער שבגדתה באשתך?"

"לא"

"אז תתפשט"

"מה כאן?"

"נשאר לנו 15 דקות עד סוף האימון אז תצטרך למהר"

"מסוכן"

"מה אתה פוחד להיתפס? אני עובדת כאן ומסתכנת יותר ממך!"

הזין שלי הגיב להצעה שלה, כאלו אמר לי להסכים. גל נעים עבר בגוף שלי, התחלתי להוריד במהירות את הבגדים שלי כדי להספיק להזדיין אותה. היא נעמדה על ארבע עם התחת מול הפנים שלי, הכוס שלה היה רטוב מזעה והריח מוזר. לא רציתי לזיין אותה כמו נערת ליווי זולה באיזה פינה לכן החלטתי לעשות משחק מקדים קצר. התחלתי עם נשיקות על טוסיק שלה, אז עברתי יותר למטה, באתי לעביר ליקוק בין השפתיים של הכוס שלה ,אבל ברגע זה הידיים שלה החליקו והיא נמרחה עם הכוס שלה על הפנים שלי. היא ניסתה לקום, אבל לא הצליחה.

"מהר, לא נספיק"

בלי לבזבז את הזמן על מילים, אין מה לבזבז כאשר מולי עומדת בחורה סקסית עם תחת למלה. תפסתי אותה על הצדדים והכנסתי את הזין שלי למנהרה החמה שלה והתחלתי לזיין אותה. אחרי תנועה אחד לא זהירה הזין יצאה מהחור שלה.

"הוא ממש גדול אצלך"

"זה רע?"

"זה מצוין, לא היה לי בחיים מאהב עם כלי כזה גדול!"

פתאום היא התחילה להתלבש על הזין שלי הרבה יותר חזק, היא הצליחה להגביר את הקצב בגלל הידיים השריריים שלה. הכנסתי את הכלי שלי כמה שיותר עמוק ועצרתי, נתתי לה להתרגל לגודל שלי. היא התחילה לעשות משהו שבחיים לא הרגשתי, היא התחילה לשחק עם השרירים של הכוס שלה. "זה לא ילך ככה, אני יגמור ככה לפני שהיא תצליח להתחמם, אני צריך לשנות משהו". הפכתי אותה על הגב ונשכבתי מעליה, היא לא התנגדה, כאלו נהפכה ממתאבקת אכזרית לילדה מתוקה וצייתנית. הרגליים שלה נפרשו.

"תנצל את ההזדמנות, לא אכנע עוד"

"לא צריך, את מושלמת"

"ואל תדבר שטויות כאשר מחכה לך אישה בבית"

"קבלי את המחמאה וזהו"

המשכתי לזיין אותה בתנוחה החדשה, היא התחילה לגנוח מהנאה. כאשר הבנתי שאני מגיעה לקצה שלי הוצאתי את הזין והתחלתי להשפריץ את הזרע שלי לכל כיוונים. הזרם נגמר די מהר, רק טיפה קטנה נשארה על הראש. היא הסתובבה אלי וליקקה את הטיפה הזאת. היא הביטה לי בעיניים עם חיוך

"מהר למקלחת ולסדר את עצמינו"

"כן המאמן"

"אם תמשיך ככה זה יהיה האימון הפרטי האחרון"

"תודה, זה היה מדהים"

"אני גם חושבת ככה עכשיו לך לאשתך"

כמובן שהמפגשים האינטימיים שלנו נמשכו ביחד עם האימונים הפרטיים שלנו. לכן כרגע יש לי מספיק סקס, אני מהר מאוד נכנס לכושר ואין לי מושג כמה זמן אני יוכל להחביא את בגידות שלי. עד כמה מהר היא תרגיש שאני מריח לא רק מזעה אלא גם מסקס עם בחורה אחרת עם תשוקה שלא יודעת גבולות.

Tags: